danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV Security



Din Globale Distributør.


ITV Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV Security

NVR Mobile 20 Kanals, MN-2120 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk.
NVR Mobile 20 Kanals, MN-2120 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk. Max 4TB HDD, 2 Bay, RAID 0 & 1, H.264, 4x USB, 4x Gigabit RJ-45, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Serial ports, 1x RS232/422/485, 9~36VDC.
Varenr: MN-2120PRO+
Login, for at se din pris
5 MP Indendørs (-10c) D/N Fiskeøje Dome, 1.47mm 180°/360°, Smart IR 20m, WDR Pro, 3DNR, BLC, Defog, Smart Stream II, 4 streams, Pixel tæller, 30fps 1920x1920
5 MP Indendørs (-10c) D/N Fiskeøje Dome, 1.47mm 180°/360°, Smart IR 20m, WDR Pro, 3DNR, BLC, Defog, Smart Stream II, 4 streams, Pixel tæller, 30fps 1920x1920 View: 180°(H), 180°(V), 180°(D), ePTZ 48x, Micro SD/SDHC/SDXC Slot, H265, H.264, MJPEG, Int. Mic, Audio 1x in/Out, 5x Motion, 1x DI/DO, PoE, DC12V, ONVIF.
Varenr: FE9182-H
Login, for at se din pris
NVR 20 Kanals Rack, DS-16220RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K) 60fps/ch, 4MP:200fps, Fuld HD:480fps, HD:720fps, D1/CIF:1000fps, Out:400Mbps.
NVR 20 Kanals Rack, DS-16220RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K) 60fps/ch, 4MP:200fps, Fuld HD:480fps, HD:720fps, D1/CIF:1000fps, Out:400Mbps. Max 96TB HDD, 16 Bay, H.264, USB, DI/DO:4in/2out, 2xGigabit, USB 2.0 x5, eSata x2, Uden HDD.
Varenr: DS-16220RMPPRO+
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS Dome IP67 IK10 (-40c), 2.8-12mm Auto fokus, Smart IR 30m, WDR, 3DNR, ROI, Smart, 3x Stream, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
2 MP Udendørs VDS Dome IP67 IK10 (-40c), 2.8-12mm Auto fokus, Smart IR 30m, WDR, 3DNR, ROI, Smart, 3x Stream, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode. H.265, H.264, MJPEG, Fuld Audio, 1x DI/DO, 1x BNC, Max 128GB Micro SD/SDHC/SDXC Slot, PoE, 12VDC, ONVIF.
Varenr: IPC3232ER3-DVZ28-C
Login, for at se din pris
4 MP Udendørs D/N IP66 (-20c) IK10 VDS Dome, 2.8mm, WDR Pro, 3DNR, BLC, Smart IR 30m, Smart Stream II, 2 Streams, VCA, Defog, Korridor Visning, 30fps 2688x1520
Varenr: FD8379-HV
Login, for at se din pris
NVR 36 Kanals Rack, DS-4336RM Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps.
Varenr: DS-4336RMPRO+
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, -40c-85c
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, -40c-85c Industrial Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM85-X5I
Login, for at se din pris
Vivotek 1 Port indendørs PoE Extender 95W PoH/PoE
Varenr: AP-FXC-0110
Login, for at se din pris


danskenglish