danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV Security


Din Globale Distributør.


ITV Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV Security

NVR 56 Kanals Rack, DS-4356RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps.
NVR 56 Kanals Rack, DS-4356RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps. Med Redundant Power, Max 24TB HDD, 4 Bay, H.264, USB, DI/DO:4in/2out, 2xGigabit, Uden HDD.
Varenr: DS-4356RMPPRO+
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS D/N IP66 IK10 Dome (-20c), 2.8mm, Smart IR 30m, WDR Pro, SNV, 3DNR, Smart Stream, Defog, Korridor Visning, VCA, 4 streams 30fps 1920x1080.
2 MP Udendørs VDS D/N IP66 IK10 Dome (-20c), 2.8mm, Smart IR 30m, WDR Pro, SNV, 3DNR, Smart Stream, Defog, Korridor Visning, VCA, 4 streams 30fps 1920x1080. Ext. Audio In/Out Fuld Duplex, 1x DI/DO, ePTZ 48x, Micro SD/SDHC/SDXC, H.264, MJPEG, PoE, 12VDC, ONVIF.
Varenr: FD836B-HVF2
Login, for at se din pris
Vivotek SFP + Transceiver SMF LC, 1310nm, 10Km, 0°-70°
Vivotek SFP + Transceiver SMF LC, 1310nm, 10Km, 0°-70° Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 10km, LC Connector
Varenr: SFP-2000-SM13-10
Login, for at se din pris
3 MP Udendørs IP66 D/N (-30c) Dome, Fuld HD, IR 20m, WDR, BLC, 3DNR, ROI, Audio in, Alarm in/out.
3 MP Udendørs IP66 D/N (-30c) Dome, Fuld HD, IR 20m, WDR, BLC, 3DNR, ROI, Audio in, Alarm in/out. 2.8-12mm, 0.07Lux F1.2 IR 0 Lux, Micro SD/SDHC/SDXC Max 64GB, 12VDC, PoE, ONVIF.
Varenr: DS-2CD2732F-IS
Login, for at se din pris
NVR Mobile 12 Kanals, MN-2112 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk.
NVR Mobile 12 Kanals, MN-2112 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk. Max 4TB HDD, 2 Bay, RAID 0 & 1, H.264, 4x USB, 4x Gigabit RJ-45, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Serial ports, 1x RS232/422/485, 9~36VDC.
Varenr: MN-2112PRO+
Login, for at se din pris
PIMA AVR+ udvigelses Panel, Med Intern GSM Antenne
PIMA AVR+ udvigelses Panel, Med Intern GSM Antenne Visuel Alarm Verifikation Billeder, Samt udvigelses module til opgradering af eksisterende alarm systems
Varenr: 8811003
Login, for at se din pris
PIMA WLD Vand Lækage Detektor
Varenr: 5436002
Login, for at se din pris
Eksplosions sikrede kamerahus i rustfrit stål 316L, med Wiper & Solskærm, 230VAC, ATEX - IECEx.
Varenr: MHX1CW000A
Login, for at se din pris


danskenglish