danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV-Security



Din Globale Distributør.


ITV-Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV-Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV-Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV-Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV-Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV-Security

3 MP Udendørs PTZ Dome IP67 (-40c), 33x Zoom, 4.5-148.5mm, Smart IR 200m, WDR, EIS, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 2048x1536.
3 MP Udendørs PTZ Dome IP67 (-40c), 33x Zoom, 4.5-148.5mm, Smart IR 200m, WDR, EIS, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 2048x1536. H.265, H.264, MJPEG, Audio Fuld Duplex, 2xDI, 1xDO, 1xRS485, 1x BNC, Max 128GB Micro SD/SDHC/SDXC Slot, 24VAC/DC, ONVIF.
Varenr: IPC6253SR-X33
Login, for at se din pris
8 MP Udendørs IP66 (-50c/-20c), IK10, D/N Multi Sensor 180c Panoramic, 2.8mm, Smart IR 20m, 3DNR, 48x ePTZ, WDR Pro, 4x Smart Stream III, 5x Motion, 30fps 4512x1728, 180c Horisontal, 68c Vertical, Mic.
8 MP Udendørs IP66 (-50c/-20c), IK10, D/N Multi Sensor 180c Panoramic, 2.8mm, Smart IR 20m, 3DNR, 48x ePTZ, WDR Pro, 4x Smart Stream III, 5x Motion, 30fps 4512x1728, 180c Horisontal, 68c Vertical, Mic. Flash 128MB, RAM 1GB, 20x Preset Lokationer, H.265/H.264/MJPEG, F:0.23Lux F1.6, SH:0.01Lux F1.6, Led:0Lux, Micro SD/SDHC/SDXC, Audio fuld duplex, PoE (-20c), AC 24V (-50c), ONVIF.
Varenr: MS9390-HV
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS D/N IP66 IK10 Dome (-50c), 2.8mm, Smart IR 30m, WDR Pro, SNV, 3DNR, Smart Stream, Defog, Korridor Visning, VCA, 4 streams 30fps 1920x1080, Ekstrem vejrforhold
Varenr: FD836BA-EHVF2
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.3Km, 0°-70°
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.3Km, 0°-70° Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.3km, LC Connector
Varenr: SFP-2000-MM85-X3
Login, for at se din pris
Intelligent WIFI Strømstyring NETIO4 - Sølv model - DE 90-250V
Intelligent WIFI Strømstyring NETIO4 - Sølv model - DE 90-250V Robust aluminium krop, 4 fjernstyrbare Shuko stikkontakter, interface til internetforbindelse (RJ-45).
Varenr: NETIO4-DE-S
Login, for at se din pris
1.3 MP, VDS IK-10, D/N Indendørs Mini Dome (-20c), 2.8mm, Low Light, IR 15m, SNV, 3DNR, 30fps 1280x1024 (Sort model)
1.3 MP, VDS IK-10, D/N Indendørs Mini Dome (-20c), 2.8mm, Low Light, IR 15m, SNV, 3DNR, 30fps 1280x1024 (Sort model) 0.08/0.06/0Lux, 1xDI, Micro SD/SDHC/SDXC slot, PoE, ePTZ 48x, Int. Mic., ONVIF
Varenr: FD8152V-F2-B
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs IP66 (-30c), VDS IK10 Dome, Remote Fokus 2,8-12mm, Smart IR 30m, SNV, P-Iris, WDR Pro II, VCA, Smart Stream III, 3 Stream, Korridor Visning, Fuld HD 30fps 1920x1080.
Varenr: FD9367-HTV
Login, for at se din pris
2 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Fixed 2.8mm, Smart IR 30m, P-Iris, WDR Pro, 3DNR, PIR, Smart Stream III, 30fps 1920x1080, 3 Streams, Korridor Visning
2 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Fixed 2.8mm, Smart IR 30m, P-Iris, WDR Pro, 3DNR, PIR, Smart Stream III, 30fps 1920x1080, 3 Streams, Korridor Visning 48x ePTZ, Int. Audio In/ Ext. Out, Full Duplex, 1x DI/DO, Micro SD/SDHC/SDXC Slot, PoE, 12VDC, H.265, H.264, MJPEG, ONVIF.
Varenr: FD9167-H
Login, for at se din pris


danskenglish