danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV Security



Din Globale Distributør.


ITV-Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV-Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV-Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV-Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV-Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV Security

5+5 MP, 2x (CU8171) + 1x (VC8201) Indendørs Split System, ePTZ, 360° Fiskeøje, 3DNR, 15fps, 2x 8m Kable.
5+5 MP, 2x (CU8171) + 1x (VC8201) Indendørs Split System, ePTZ, 360° Fiskeøje, 3DNR, 15fps, 2x 8m Kable. 1,27mm objektiv, 3 streams, Micro SD/SDHC/SDXC, Audio, DI/DO, DC12V, PoE, ONVIF.
Varenr: VC8201-M33-8M
Login, for at se din pris
NVR 49 Kanals Rack, DS-8449RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K2K), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:550Mbps.
Varenr: DS-8449RMPPRO+
Login, for at se din pris
4 MP Udendørs Mini Bullet IP67 (-35c), 3.6mm, Smart IR 30m, WDR, 3DNR, ROI, Smart, 3x Stream, Smart, 20fps 2592x1520, Korridor Mode.
Varenr: IPC2124SR3-DPF36
Login, for at se din pris
3 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Remote Focus 2.8-12mm, Smart IR 30m, P-Iris, WDR Pro, 3DNR, PIR, Smart Stream II, 20fps 2048x1536, 30fps 1920x1080, 3 Streams, Korridor Visning
3 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Remote Focus 2.8-12mm, Smart IR 30m, P-Iris, WDR Pro, 3DNR, PIR, Smart Stream II, 20fps 2048x1536, 30fps 1920x1080, 3 Streams, Korridor Visning 48x ePTZ, Int. Audio In/ Ext. Out, Full Duplex, 1x DI/DO, Micro SD/SDHC/SDXC Slot, PoE, 12VDC, H.265, H.264, MJPEG, ONVIF.
Varenr: FD9171-HT
Login, for at se din pris
NVR 32 Kanals Rack, DS-4332RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps.
NVR 32 Kanals Rack, DS-4332RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps. Med Redundant Power, Max 24TB HDD, 4 Bay, H.264, USB, DI/DO:4in/2out, 2xGigabit, Uden HDD.
Varenr: DS-4332RMPPRO+
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 1312nm, 2Km, -40c-85c
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 1312nm, 2Km, -40c-85c Industrial Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1312nm 2km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM13-02I
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS Dome IP67 IK10 (-40c), 2.8-12mm, Smart IR 30m, 120dB WDR, 3DNR, ROI, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
2 MP Udendørs VDS Dome IP67 IK10 (-40c), 2.8-12mm, Smart IR 30m, 120dB WDR, 3DNR, ROI, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode. H.265, H.264, MJPEG, Fuld Audio, 1x DI/DO, 1x BNC, Max 128GB Micro SD/SDHC/SDXC Slot, PoE, 12VDC, ONVIF.
Varenr: IPC3232ER-DV-C
Login, for at se din pris
NVR 56 Kanals Rack, DS-4356RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps.
NVR 56 Kanals Rack, DS-4356RMP Pro+, HDMI, Res:8MP (4K UHD), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:450Mbps. Med Redundant Power, Max 24TB HDD, 4 Bay, H.264, USB, DI/DO:4in/2out, 2xGigabit, Uden HDD.
Varenr: DS-4356RMPPRO+
Login, for at se din pris


danskenglish