danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV-Security



Din Globale Distributør.


ITV-Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV-Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV-Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV-Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV-Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV-Security

5 MP Indendørs D/N Box (-10c), Remote Back Fokus 4.1-9mm, WDR Pro, P-Iris, SNV, 3DNR, DIS, Smart Stream II, VCA, Defog, GbE Port, 4x Streams, Korridor Visning, 30fps 2560x1920, 60fps 1080p
Varenr: IP9181-H
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS D/N IP66 IK10 Dome (-20c), 2.8mm, Smart IR 30m, SNV, WDR Pro, 3DNR, Smart Stream, Defog, Korridor Visning, VCA, 4 streams 30fps 1920x1080.
2 MP Udendørs VDS D/N IP66 IK10 Dome (-20c), 2.8mm, Smart IR 30m, SNV, WDR Pro, 3DNR, Smart Stream, Defog, Korridor Visning, VCA, 4 streams 30fps 1920x1080. View H:122° V:66° D:142°, Ext. Audio In/Out Fuld Duplex, 1x DI/DO, ePTZ 48x, Micro SD/SDHC/SDXC, H.264, MJPEG, PoE, 12VDC, ONVIF.
Varenr: FD836BA-HVF2
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, -40c-85c
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, -40c-85c Industrial Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM85-X5I
Login, for at se din pris
Eksplosions sikrede IP66 (-40c-+60c) kamerahus i rustfrit stål 316L materiale, DC12V, ATEX Cetificeret ExdIICT6
Eksplosions sikrede IP66 (-40c-+60c) kamerahus i rustfrit stål 316L materiale, DC12V, ATEX Cetificeret ExdIICT6 Kamera rum: Ø100x290mm. EX-Level: ATEX II 2G Ex d IIC T6 Gb II 2D Ex tb IIIC IP66 T80℃ Db
Varenr: EX600PWY-316L-12V
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs IP66 (-30c), VDS IK10 Bullet, Remote Fokus 12-40mm, Smart IR II 50m, SNV II, P-Iris, WDR Pro II, VCA, 3DNR, Smart Stream III, 4 Stream, Korridor Visning, Fuld HD 60fps 1920x1080.
Varenr: IB9365-HT (12-40mm)
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs Bullet IP67 (-35c), 6mm, Starlight, Smart IR 50m, WDR, 3DNR, ROI, HLC, Smart, 3x Stream, Smart, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
Varenr: IPC2222SR5-UPF60-B
Login, for at se din pris


danskenglish