danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV Security



Din Globale Distributør.


ITV Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV Security

Vivotek Industrial 1xGE, 1x GE SFP Media Converter, 10/100/1000Mbps.
Vivotek Industrial 1xGE, 1x GE SFP Media Converter, 10/100/1000Mbps. RJ45 til 100/1000M SFP, bruges til udendørs kamera
Varenr: AW-IHS-0203
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs VDS Mini Dome IP67 IK10 (-35c), 4mm, Smart IR 30m, 120dB WDR, 3DNR, ROI, 3x Stream, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
Varenr: IPC322SR3-DVSPF40-B
Login, for at se din pris
NVR 42 Kanals Rack, DS-8442RM Pro+, HDMI, Res:8MP (4K2K), 4MP:360fps, Fuld HD:900fps, HD:1200fps, D1:1600fps, Out:550Mbps.
Varenr: DS-8442RMPRO+
Login, for at se din pris
NVR Mobile 12 Kanals, MN-1112 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk.
NVR Mobile 12 Kanals, MN-1112 Pro+, Op til 8MP 4K UHD, 4MP:120fps, Fuld HD 300fps, HD 600fps, D1 900fps, 360Mbps, Uden Harddisk. Max 2TB HDD, 1 Bay, H.264, 4x USB, 4x Gigabit RJ-45, 1x VGA, 1x HDMI, 2x Serial ports, 1x RS232/422/485, 9~36VDC.
Varenr: MN-1112PRO+
Login, for at se din pris
Vivotek L2 VivoCam Managed 8 Gigabit PoE Switch, 8x GE PoE, 2x GE SFP Switch, 130W.
Varenr: AW-GEV-104A-130
Login, for at se din pris
PIMA DCM Dør & Vindues Kontakt (Magnet) & Universal Transmitter
Varenr: 5432001
Login, for at se din pris
Vivotek Industrial FE Media Converter SC Single Mode 30KM, 100Mbps.
Varenr: AW-IHS-0201
Login, for at se din pris
3 MP Indendørs (0c) Mini Box. D/N, 2.8-8mm, P-Iris, WDR Pro, 3 streams, H.264 20fps 2048x1536, 30fps 1920x1080, PoE. Lager udslag
Varenr: IP8173H
Login, for at se din pris


danskenglish