danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Velkommen til ITV-Security



Din Globale Distributør.


ITV-Security gør det lettere for vores samarbejdes partner at handle på nettet.

ITV-Security er en professionel distributør af overvågnings udstyr og sikrings produkter.
 
ITV-Security gør alt for at yde den bedste service til vore kunder.
ITV-Security har mange års erfaring indenfor video overvågning og sikkerheds systemer, alt fra de små enkelte løsninger,
til de store professionelle løsninger. 

Ønskes rådgivning eller løsning af spørgsmål, så kontakt os endelig her.
ITV-Security benytter den nyeste teknologi indenfor alle overvågnings- og sikkerheds løsninger, til markedets billigste priser.


 

Et lille udpluk af forskellige produkter hos ITV-Security

Vivotek L2 VivoCam Managed 24 Gigabit PoE Switch, 24x GE PoE, 2x GE SFP Switch, 370W.
Varenr: AW-GEV-264B-370
Login, for at se din pris
Vivotek SFP + Transceiver SMF LC, 1310nm, 10Km, 0°-70°
Vivotek SFP + Transceiver SMF LC, 1310nm, 10Km, 0°-70° Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 10km, LC Connector
Varenr: SFP-2000-SM13-10
Login, for at se din pris
3 MP Udendørs PTZ Dome IP67 (-40c), 33x Zoom, 4.5-148.5mm, Smart IR 200m, WDR, EIS, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 2048x1536.
3 MP Udendørs PTZ Dome IP67 (-40c), 33x Zoom, 4.5-148.5mm, Smart IR 200m, WDR, EIS, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 2048x1536. H.265, H.264, MJPEG, Audio Fuld Duplex, 2xDI, 1xDO, 1xRS485, 1x BNC, Max 128GB Micro SD/SDHC/SDXC Slot, 24VAC/DC, ONVIF.
Varenr: IPC6253SR-X33
Login, for at se din pris
Vivotek Industrial 4 Port PoE Gigabit Switch, 4x GE PoE, 1x GE Combo SFP, 1x GE SFP Switch, 1000Mbps.
Varenr: AW-IHT-0601
Login, for at se din pris
2 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Remote Focus 4-9mm, Smart IR II 50m, P-Iris, WDR Pro II, 3DNR, PIR, Smart Stream III, 60fps 1920x1080, 4 Streams, Korridor Visning
2 MP Indendørs (-10c), D/N Dome, Remote Focus 4-9mm, Smart IR II 50m, P-Iris, WDR Pro II, 3DNR, PIR, Smart Stream III, 60fps 1920x1080, 4 Streams, Korridor Visning 48x ePTZ, Int. Audio In/ Ext. Out, Full Duplex, 1x DI/DO, Micro SD/SDHC/SDXC Slot, PoE, 12VDC, H.265, H.264, MJPEG, ONVIF.
Varenr: FD9165-HT
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs Bullet IP67 (-40c), 2.8-12mm 4x Optical Zoom Remote fokus, Smart IR 100m, Starlight, WDR, 3DNR, ROI, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
Varenr: IPC262ER9-DUZ
Login, for at se din pris
2 MP Udendørs Bullet IP67 (-40c), 2.8-12mm 4x Optical Zoom Remote fokus, Smart IR 100m, Hvid lys 10m, Starlight, PIR, WDR, 3DNR, ROI, HLC, OSD, Smart, 3x Stream, Smart, Video Out, 30fps 1920x1080, Korridor Mode.
Varenr: IPC262EFW-DUZ
Login, for at se din pris
Vivotek 8 Port PoE Switch, 8x FE PoE, 120W.
Varenr: AW-FET-080A-120
Login, for at se din pris


danskenglish