danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

SFP Transceiver

Vivotek SFP + Transceiver SMF LC, 1310nm, 10Km, 0°-70° Gigabit Mini GBIC Single Mode 1310nm 10km, LC Connector
Varenr: SFP-2000-SM13-10
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.3Km, 0°-70° Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.3km, LC Connector
Varenr: SFP-2000-MM85-X3
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, 0c-70c Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM85-X5
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 1310nm, 2Km, 0c-70c Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM13-02
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 850nm, 0.5Km, -40c-85c Industrial Gigabit Mini GBIC Multi Mode 850nm 0.5km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM85-X5I
Login, for at se din pris
Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 1312nm, 2Km, -40c-85c Industrial Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1312nm 2km, LC Connector
Varenr: SFP-1000-MM13-02I
Login, for at se din pris


danskenglish