danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Fiber modul, til PoE Switch. Multi Mode. SFP GLC-SX-MM Compatible, 850nm, 0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s LC connector

Passer til PoE Switch, med SFP upload.

 Systemtekst:PEAKOPTICAL Gigabit multimode SFP Transc
 Beskrivelse:PEAKOPTICAL SFP Cisco GLC-SX-MM Compatible, 850nm, 0.5km, 7.5dB, 1.25Gb/s LC connector 
 Producent: PeakOptical 

 Udvidet beskrivelse
 
 Generelt 
Enhedstype SFP (mini-GBIC) transceiver modul 
Model Indstiksmodul 
 
 Netværk 
Forbindelsesteknologi Kabling 
Kabeltype 1000Base-SX 
Dataforbindelsesprotokol Gigabit Ethernet 
Dataoverførselshastighed 1.25 Gbps 
Optisk bølgelængde 850 nm 
Maks. overføringsafstand 500 m 
Egenskaber Digital Diagnostics Monitoring Interface (DDMI) 
 
 Ekspansion / Konnektivitet 
Interface 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode x 2 
Kompatible åbninger 1 x SFP (mini-GBIC) 

 


 

9 stk. på lager9 stk. på lager
Varenummer 1863827
 

Kunder der har købt dette produkt, har også købt:

8 x RJ45, 8 x PoE, 2 x SFP Fiber upload, Smart Gigabit 15.4W. 10/100/1000Mbps. 8 x RJ45, 8 x PoE, 2 x SFP Fiber upload, Smart Gigabit 15.4W. 10/100/1000Mbps.


danskenglish