danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

SFP Fiber modul, Gigabit 20KM, Single Mode, Dual data rate 1.25Gbps / 1.063Gbps operation,1550nm.10/100/1000Mbps

Passer til PoE Switch, SFP upload Transcivers.

Dual data-rate af 1.25Gbps / 1.063Gbps operation

1550nm FP laser og PIN foto detektor til 20 kilometer transmission

Overholder SFP MSA og SFF-8472 med duplex LC beholder

Digital Diagnostic Overvågning:

Intern kalibrering eller ekstern kalibrering

Kompatibel med Sonet OC-24-LR-1

Kompatibel med RoHS

3.3V enkelt strømforsyning

Betjening tilfælde temperatur:

Standard: 0 til + 70 ° C

Industri: -40 til + 85 ° C


Applikationer

Gigabit Ethernet

fiber Channel

Skift for at skifte brugerflade

Switched backplane applikationer

Router / Server-grænsefladen

Andre optiske transmissionssystemer


10 stk. på lager10 stk. på lager
Producent: Acorid
Varenummer SFP-BIDI-1550
 


danskenglish