danskenglish
Professionel kameraovervågning & Sikkerhedsløsninger
Varesortiment

Vivotek SFP Transceiver MMF LC, 1310nm, 2Km, 0c-70c

Gigabit Mini GBIC Multi Mode 1310nm 2km, LC Connector


Data Blad

Quick Guide

Se mere information her.


10 stk. på lager10 stk. på lager
Producent: Vivotek
Varenummer SFP-1000-MM13-02
 


danskenglish